Oakley Sutro Ti OO 6013 04 36
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Kultusbränd Oakley Californiast toodab kvaliteetseid päikeseprille, mis sobivad suurepäraselt mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks, vaid ka spordiks. Bränd ammutab inspiratsiooni peamiselt teadusest ja kunstist. Päikeseprillid on innovatiivsed, elegantsed ja valmistatud kvaliteetsetest ja funktsionaalsetest materjalidest.
Oakley Sutro Ti OO 6013 04 36 on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami hall värv sobib ideaalselt jaheda nahatooniga ning punaste, hallide, valgete või tumeblondide juustega.
- Ristkülikukujulised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ovaalne või ümar näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud metallist, mis hoiab hästi oma kuju ja tagab kõrge stabiilsuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Sinised läätsed suurendavad kontrasti ja minimeerivad valguse peegeldusi. Tennisemängijate jaoks aitavad läätsed rõhutada palli värvikontrasti erinevate taustade vastu.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Uuenduslik HDO (High Definition Optics) läätsetehnoloogia tagab suurepärase teravuse, tunnetuse ja nägemisteravuse. HDO kõrvaldab pildi suurendamise ja moonutamise, nii et näete objekte täpselt sellistena, nagu need välja näevad ja kus need tegelikult asuvad. HDO-tehnoloogia patenteeritud lahendus saavutab suurepäraseid tulemusi Ameerika Riikliku Standardiinstituudi testides ning pakub ainulaadset visuaalset pilti ja kaitset.
- Prizm-lääts kohandab nägemist konkreetsete tegevuste, spordialade ja keskkondadega. Need on disainitud optimaalseks värvitaju saavutamiseks paljudes erinevates valgustingimustes. Nende eelised on nägemisteravus, suurepärane värvide eristamine ja üleminek üksikute toonide vahel halva nähtavuse korral ning võime jälgida liikuvaid objekte.
- Läätsede peegeldus on iseloomulik läätse väga peegeldavale pinnale. See vähendab silma siseneva valguse hulka. See omadus muudab peegelpäikeseprillid äärmiselt sobivaks väga eredates või pimestavates keskkondades – näiteks päikesepaistelistel päevadel või suusatamisel. Peegeldus pakub suurt visuaalset mugavust, kuid võib veidi moonutada värvitaju.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 2 (valguse läbilaskvus 18–43%). Need on tavalisest veidi heledamalt toonitud ja sobivad keskmise päikesekiirguse korral ja vabaajarõivaste juurde.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
140 mm Laius
141 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Jah |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Veidi tumedam filter, mis sobib tavalisteks suvepäevadeks — filtrikategooria 2 |
| Klaaside värv: | Sinine |
| Läätse kõrgus: | 50 mm |
| Läätse laius: | 134 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| Läätsetehnoloogia: | HDO, Prizm |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ristkülikukujuline |
| Raami värv: | Hall |
| Raami materjal: | Metall |
| Suurus: | M |
| Laius: | 140 mm |
| Sanga pikkus: | 141 mm |
| Kaal: | 300 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Oakley |
| Kasutamine: | Sport |
| Sport: | Jalgrattasõit, Jooksmine, Matkamine, Maastikurattasõit |
| Kood: | OO 6013 04 36 |
| Retsept on saadaval: | Ei |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Oakley Sutro Ti OO 6013 04 36