Izipizi Crossroads Sun Kids #D Golden Canyon (vanusele 5 - 7 aastat) Sun Kids 5-7Y #D Golden Canyon
Tootekirjeldus
Izipizi on noor ja mänguline Prantsuse bränd, mis ühendab ainulaadse stiili, originaalsed värvikombinatsioonid ja funktsionaalse tehnoloogia. Izipizi pakub kergeid, mugavaid ja trendikaid päikeseprille kogu perele ja erinevateks sündmusteks taskukohaste hindadega. Izipizi disainerpäikeseprillid on valmistatud rangete spetsifikatsioonide kohaselt, et tagada nende ohutus. Beebikollektsioon kõige väiksematele lastele ei sisalda BPA-d ja on hüpoallergeenne. Prillide suuruse määramiseks soovitame alati mõõta parameetreid vastavalt allolevale joonisele, eriti lasteprillide puhul.
Izipizi Crossroads Sun Kids #D Golden Canyon (vanusele 5 - 7 aastat) on päikeseprillid lastele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami pruun värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ning helepruunide, mustade või tumeblondide juustega.
- Ümarad päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on kandiline või ovaalne näokuju.
- Raam on valmistatud ökopolüamiidist. See materjal on uus bioplastide klass, mis on saadud taastuvatest ressurssidest, näiteks looduslikest rasvadest ja õlidest. Ökopolüamiid on keskkonnasõbralikum alternatiiv tavalistele raamimaterjalidele ja aitab kaasa keskkonnakaitsele.
- Vedruhinged annavad sangadele suurema liikumisvõime üle 90°, mis pakub suuremat mugavust. Raamid on kahjustuste suhtes vastupidavamad ja säilitavad oma õige kuju kauem.
- Originaalläätsed saab asendada erinevat tüüpi eritellimusel valmistatud läätsedega – dioptritega või ilma.
Päikeseprillide klaas
- Pruunid läätsed blokeerivad veidi sinist valgust, filtreerivad peegeldusi ja pakuvad selgemat nägemist. Need on mitmekülgsed ja soovitatavad lühinägelikkusega inimestele.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
114 mm Laius
126 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Pruun |
| Läätse kõrgus: | 37 mm |
| Läätse laius: | 42 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ümmargune |
| Raami värv: | Pruun |
| Raami materjal: | Eco-friendly - Öko-polüamiid |
| Suurus: | XS |
| Laius: | 114 mm |
| Sanga pikkus: | 126 mm |
| Ninasilla laius: | 20 mm |
| Kaal: | 120 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Jah |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Ei |
| Muu | |
| Sugu: | Lapsed |
| Vanus: | 5 - 7 aastat |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Izipizi |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | Sun Kids 5-7Y #D Golden Canyon |
| Retsept on saadaval: | Jah |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Izipizi Crossroads Sun Kids #D Golden Canyon (vanusele 5 - 7 aastat)