Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 FT1280/S 52N 53
Me ei müü seda toodet praegu.
Sulle võib ka meeldida:
Tootekirjeldus
Tom Fordi päikeseprillid sümboliseerivad täiuslikku disaini, elegantsi ja ainulaadset stiili. Tom Ford on tänapäeva moetööstuse üks ikoone ja tema tüüpiline rõhuasetus detailidele, ainulaadne stiil ja parima kvaliteediga materjalide valik muudavad selle päikeseprillide kollektsiooni erakordseks.
Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami pruun värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ning helepruunide, mustade või tumeblondide juustega.
- Kandilised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ümar, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Prilliraam on loodud biotehnoloogia abil, pakkudes keskkonnasõbralikumat alternatiivi tavalistele raamimaterjalidele, vähendades mittesäästva plasti kasutamist. Raam on valmistatud materjalidest, millel on väiksem süsiniku jalajälg, mis muudab need keskkonnasõbralikumaks.
Päikeseprillide klaas
- Rohelised läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
146 mm Laius
145 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Roheline |
| Läätse kõrgus: | 43 mm |
| Läätse laius: | 53 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Kandiline |
| Raami värv: | Pruun |
| Raami materjal: | Eco-friendly - Biopõhine |
| Suurus: | L |
| Laius: | 146 mm |
| Sanga pikkus: | 145 mm |
| Ninasilla laius: | 19 mm |
| Kaal: | 300 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Tom Ford |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | FT1280/S 52N 53 |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53