Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Polaroid päikeseprillid on ainulaadne funktsionaalsuse ja moestiili kombinatsioon. Polaroid Eyewear on polariseeritud läätsede tootmistehnoloogia pioneer ja ekspert ning on üks enimmüüdud päikeseprillibrände.
Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51 on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Läbipaistev raam sobib ideaalselt nii jahedate kui ka soojade nahatoonidega ja kõigi juuksevärvidega.
- Ümarad päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on kandiline või ovaalne näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud polükarbonaadist, mis on vastupidav, paindlik ja mugav.
- Originaalläätsed saab asendada erinevat tüüpi eritellimusel valmistatud läätsedega – dioptritega või ilma.
Päikeseprillide klaas
- Hallid läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Tänu ainulaadsele polariseeritud läätsede tehnoloogiale pakuvad päikeseprillid täiuslikku nägemist, kõrvaldavad soovimatud peegeldused ja kaitsevad silmi ultraviolettkiirguse eest. Need parandavad eraldusvõimet, teravussügavust ja fookust. Polariseerivad päikeseprillid filtreerivad välja ohtlikud peegeldused ja peegeldunud valge valguse. See muudab need eriti sobivaks autojuhtidele, jalgratturitele, suusatajatele ja kaluritele. Kuid need sobivad sama hästi ka moeaksessuaariks igapäevaseks kasutamiseks.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 2 (valguse läbilaskvus 18–43%). Need on tavalisest veidi heledamalt toonitud ja sobivad keskmise päikesekiirguse korral ja vabaajarõivaste juurde.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
138 mm Laius
145 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Jah |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Veidi tumedam filter, mis sobib tavalisteks suvepäevadeks — filtrikategooria 2 |
| Klaaside värv: | Hall |
| Läätse kõrgus: | 42 mm |
| Läätse laius: | 51 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ümmargune |
| Raami värv: | Läbipaistev |
| Raami materjal: | Polükarbonaat |
| Suurus: | M |
| Laius: | 138 mm |
| Sanga pikkus: | 145 mm |
| Ninasilla laius: | 18 mm |
| Kaal: | 85 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Polaroid |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | PLD 4187/G/S/X 900 M9 51 |
| Retsept on saadaval: | Jah |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51