Persol PO1020S 113256 57 0PO1020S 113256 57
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Persoli päikeseprillid on kunstilise käsitöö, kvaliteedi ja elegantse Itaalia disaini sümbol. Tänaseni on neid käsitsi valmistatud Itaalia tehases ja need on saanud tuntuks kogu maailmas tänu oma iseloomulikele nooltele raamidel. Persoli päikeseprillid on filmitähtede seas populaarsed oma ainulaadse võlu poolest ja neist on saanud oluline aksessuaar tänu oma kõrgele kvaliteedile, traditsioonilisele vormile ja populaarsele kaubamärgile.
Persol PO1020S 113256 57 on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami kuldne värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ja tumepruunide juustega.
- Ristkülikukujulised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ovaalne või ümar näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud metallist, mis hoiab hästi oma kuju ja tagab kõrge stabiilsuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Sinised läätsed suurendavad kontrasti ja minimeerivad valguse peegeldusi. Tennisemängijate jaoks aitavad läätsed rõhutada palli värvikontrasti erinevate taustade vastu.
- Läätsed on valmistatud kvaliteetsest mineraalklaasist, mille vaieldamatu eelis on erakordne kriimustuskindlus. Mineraalklaasi iseloomustavad suurepärased optilised omadused võrreldes teiste päikeseprilliläätsede valmistamiseks kasutatavate materjalidega.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 2 (valguse läbilaskvus 18–43%). Need on tavalisest veidi heledamalt toonitud ja sobivad keskmise päikesekiirguse korral ja vabaajarõivaste juurde.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
140 mm Laius
140 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Veidi tumedam filter, mis sobib tavalisteks suvepäevadeks — filtrikategooria 2 |
| Klaaside värv: | Sinine |
| Läätse kõrgus: | 36 mm |
| Läätse laius: | 57 mm |
| Läätse materjal: | Mineraalklaas |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ristkülikukujuline |
| Raami värv: | Kuldne |
| Raami materjal: | Metall |
| Suurus: | M |
| Laius: | 140 mm |
| Sanga pikkus: | 140 mm |
| Ninasilla laius: | 20 mm |
| Kaal: | 230 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Persol |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | 0PO1020S 113256 57 |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Persol PO1020S 113256 57