Moschino MOS119/S 807 06 59
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Itaalia bränd Moschino on elegantsi, originaalsuse ja ainulaadse moenägemuse sünonüüm. Üks asi, mis nende kollektsioonis on kohustuslik, on punane värv, mis sümboliseerib ülimat elurõõmu. Moschino päikeseprillide kollektsioon on tüüpiline innovatsioonile, loovusele ja suurele annusele ekstravagantsusele.
Moschino MOS119/S 807 06 59 on päikeseprillid naistele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami must värv sobib ideaalselt jaheda nahatooniga ning heledate blondide, helepruunide või mustade juustega.
- Kandilised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ümar, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mis tagab kõrge vastupidavuse ja mugava kandmismugavuse.
Päikeseprillide klaas
- Kollased läätsed suurendavad kontrasti, näiteks udus või objekte taeva taustal vaadates.
- Päikeseprillidel on gradientläätsed, mis on ülalt alla toonitud, kusjuures läätse alumine osa on kõige heledam. Ülemine tumedaim värv võimaldab filtreerida otsest päikesevalgust ja alumine heledam värv tagab piisava nähtavuse. See läätse töötlus annab parema ruumilise orientatsiooni ja sobib ideaalselt näiteks autojuhtidele, kuna see annab selgema nägemise läätse alumises osas, vähendades samal ajal pimestamist ülalt.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 1 (valguse läbilaskvus 43–80%). Need on väga nõrgalt toonitud ja sobivad seetõttu nõrgema päikesevalguse korral või tuule- ja tolmukaitseks.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
136 mm Laius
140 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Jah |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Väga heledad toonitud klaasid osaliselt pilves päevadeks — filtrikategooria 1 |
| Klaaside värv: | Kollane |
| Läätse kõrgus: | 50 mm |
| Läätse laius: | 59 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Kandiline |
| Raami värv: | Must |
| Raami materjal: | Plast |
| Suurus: | M |
| Laius: | 136 mm |
| Sanga pikkus: | 140 mm |
| Ninasilla laius: | 13 mm |
| Kaal: | 190 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Naised |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Moschino |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | MOS119/S 807 06 59 |
| Retsept on saadaval: | Ei |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Moschino MOS119/S 807 06 59