Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58
Me ei müü seda toodet praegu.
Sulle võib ka meeldida:
Tootekirjeldus
Marc Jacobsi päikeseprillid on ainulaadsed ja luksuslikud. Ameerika disaineri looming on originaalne, ettearvamatu ja inspireeriv. Marc Jacobsi päikeseprillide kollektsioon peegeldab praeguseid trende, keskendudes detailidele.
Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58 on päikeseprillid naistele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami kuldne värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ja tumepruunide juustega.
- Ristkülikukujulised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ovaalne või ümar näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud metallist, mis hoiab hästi oma kuju ja tagab kõrge stabiilsuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Roosad läätsed rõhutavad detaile ja parandavad ruumilist taju. Need vähendavad veidi värvi eraldusvõimet.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Läätsede peegeldus on iseloomulik läätse väga peegeldavale pinnale. See vähendab silma siseneva valguse hulka. See omadus muudab peegelpäikeseprillid äärmiselt sobivaks väga eredates või pimestavates keskkondades – näiteks päikesepaistelistel päevadel või suusatamisel. Peegeldus pakub suurt visuaalset mugavust, kuid võib veidi moonutada värvitaju.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 2 (valguse läbilaskvus 18–43%). Need on tavalisest veidi heledamalt toonitud ja sobivad keskmise päikesekiirguse korral ja vabaajarõivaste juurde.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
144 mm Laius
140 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Jah |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Veidi tumedam filter, mis sobib tavalisteks suvepäevadeks — filtrikategooria 2 |
| Klaaside värv: | Roosa |
| Läätse kõrgus: | 38 mm |
| Läätse laius: | 58 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ristkülikukujuline |
| Raami värv: | Kuldne |
| Raami materjal: | Metall |
| Suurus: | L |
| Laius: | 144 mm |
| Sanga pikkus: | 140 mm |
| Ninasilla laius: | 19 mm |
| Kaal: | 205 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Naised |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Marc Jacobs |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | 806/S S9E SZ 58 |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58