Izipizi Sun Junior #D Tortoise (vanusele 7 - 11 aastat) Sun Junior 7-11Y #D Tortoise
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Izipizi on noor ja mänguline Prantsuse bränd, mis ühendab ainulaadse stiili, originaalsed värvikombinatsioonid ja funktsionaalse tehnoloogia. Izipizi pakub kergeid, mugavaid ja trendikaid päikeseprille kogu perele ja erinevateks sündmusteks taskukohaste hindadega. Izipizi disainerpäikeseprillid on valmistatud rangete spetsifikatsioonide kohaselt, et tagada nende ohutus. Beebikollektsioon kõige väiksematele lastele ei sisalda BPA-d ja on hüpoallergeenne. Prillide suuruse määramiseks soovitame alati mõõta parameetreid vastavalt allolevale joonisele, eriti lasteprillide puhul.
Izipizi Sun Junior #D Tortoise (vanusele 7 - 11 aastat) on päikeseprillid lastele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami pruun värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ning helepruunide, mustade või tumeblondide juustega.
- Ümarad päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on kandiline või ovaalne näokuju.
- Raam on valmistatud ökopolüamiidist. See materjal on uus bioplastide klass, mis on saadud taastuvatest ressurssidest, näiteks looduslikest rasvadest ja õlidest. Ökopolüamiid on keskkonnasõbralikum alternatiiv tavalistele raamimaterjalidele ja aitab kaasa keskkonnakaitsele.
- Vedruhinged annavad sangadele suurema liikumisvõime üle 90°, mis pakub suuremat mugavust. Raamid on kahjustuste suhtes vastupidavamad ja säilitavad oma õige kuju kauem.
- Originaalläätsed saab asendada erinevat tüüpi eritellimusel valmistatud läätsedega – dioptritega või ilma.
Päikeseprillide klaas
- Hallid läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Tänu ainulaadsele polariseeritud läätsede tehnoloogiale pakuvad päikeseprillid täiuslikku nägemist, kõrvaldavad soovimatud peegeldused ja kaitsevad silmi ultraviolettkiirguse eest. Need parandavad eraldusvõimet, teravussügavust ja fookust. Polariseerivad päikeseprillid filtreerivad välja ohtlikud peegeldused ja peegeldunud valge valguse. See muudab need eriti sobivaks autojuhtidele, jalgratturitele, suusatajatele ja kaluritele. Kuid need sobivad sama hästi ka moeaksessuaariks igapäevaseks kasutamiseks.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
120 mm Laius
134 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Jah |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Hall |
| Läätse kõrgus: | 38 mm |
| Läätse laius: | 42 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ümmargune |
| Raami värv: | Pruun |
| Raami materjal: | Eco-friendly - Öko-polüamiid |
| Suurus: | XS |
| Laius: | 120 mm |
| Sanga pikkus: | 134 mm |
| Ninasilla laius: | 22 mm |
| Kaal: | 120 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Jah |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Lapsed |
| Vanus: | 7 - 11 aastat |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Izipizi |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | Sun Junior 7-11Y #D Tortoise |
| Retsept on saadaval: | Jah |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Izipizi Sun Junior #D Tortoise (vanusele 7 - 11 aastat)