Armani Exchange 0AX2054S 609980 57
Selge valik sinu silmadele
Meil on ainulaadsed eelised.
-
Volitatud edasimüüja
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
-
Kõik raamid laos
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
-
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Müüme eranditult tuntud kaubamärkide prille.
Prillid saadetakse 3 tööpäeva jooksul.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 50 €.
Tootekirjeldus
Populaarne Itaalia bränd Armani Exchange on ajatuse, unikaalsuse ja kaasaegse disaini sünonüüm. Päikeseprillide kollektsioon on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, pöörates suurt tähelepanu detailidele ja disainitud noorele põlvkonnale. Iga moehuviline leiab endale sobiva sellest taskukohasest Armani Exchange päikeseprillide kollektsioonist.
Armani Exchange 0AX2054S 609980 57 on päikeseprillid meestele.
Päikeseprillide raam
- Raami sinine värv sobib ideaalselt jaheda nahatooniga ning helepruunide, mustade või heledate blondide juustega.
- Piloot-päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on kandiline, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud metallist, mis hoiab hästi oma kuju ja tagab kõrge stabiilsuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Sinised läätsed suurendavad kontrasti ja minimeerivad valguse peegeldusi. Tennisemängijate jaoks aitavad läätsed rõhutada palli värvikontrasti erinevate taustade vastu.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
141 mm Laius
145 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Sinine |
| Läätse kõrgus: | 43 mm |
| Läätse laius: | 57 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Piloot |
| Raami värv: | Sinine |
| Raami materjal: | Metall |
| Suurus: | L |
| Laius: | 141 mm |
| Sanga pikkus: | 145 mm |
| Ninasilla laius: | 17 mm |
| Kaal: | 90 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Ei |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Mehed |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Armani Exchange |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | 0AX2054S 609980 57 |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Armani Exchange 0AX2054S 609980 57