Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72
Me ei müü seda toodet praegu.
Sulle võib ka meeldida:
Tootekirjeldus
Maailmakuulus ettevõte Under Armour asutati endise Ameerika jalgpalluri poolt ja tähistab ülimat kvaliteeti, vastupidavust ja tugevust. Päikeseprillide kollektsioon põhineb spordirõivastest inspireeritud tehnoloogial, kasutades tõestatud uuendusi ja pöörates tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Under Armouri päikeseprillid on loodud vastama spetsiifilistele vajadustele nii spordis kui ka igapäevaelus.
Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72 on päikeseprillid meestele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami must värv sobib ideaalselt jaheda nahatooniga ning heledate blondide, helepruunide või mustade juustega.
- Ristkülikukujulised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ovaalne või ümar näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mis tagab kõrge vastupidavuse ja mugava kandmismugavuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Hallid läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest.
Aksessuaarid
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
132 mm Laius
130 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Klaaside värv: | Hall |
| Läätse kõrgus: | 42 mm |
| Läätse laius: | 72 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Ristkülikukujuline |
| Raami värv: | Must |
| Raami materjal: | Plast |
| Suurus: | M |
| Laius: | 132 mm |
| Sanga pikkus: | 130 mm |
| Ninasilla laius: | 10 mm |
| Kaal: | 65 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Ei |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Mehed |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Under Armour |
| Kasutamine: | Sport |
| Sport: | Jalgrattasõit, Jooksmine, Matkamine, Maastikurattasõit |
| Kood: | UA 0001/G/S O6W SW 72 |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72