Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54 0PO0714SM 96/P1 54
Me ei müü seda toodet praegu.
Sulle võib ka meeldida:
Tootekirjeldus
Persoli päikeseprillid on kunstilise käsitöö, kvaliteedi ja elegantse Itaalia disaini sümbol. Tänaseni on neid käsitsi valmistatud Itaalia tehases ja need on saanud tuntuks kogu maailmas tänu oma iseloomulikele nooltele raamidel. Persoli päikeseprillid on filmitähtede seas populaarsed oma ainulaadse võlu poolest ja neist on saanud oluline aksessuaar tänu oma kõrgele kvaliteedile, traditsioonilisele vormile ja populaarsele kaubamärgile.
Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54 on päikeseprillid meestele.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami pruun värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ning helepruunide, mustade või tumeblondide juustega.
- Piloot-päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on kandiline, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud atsetaadist, mis on hüpoallergeenne, vastupidav ja mugav.
Päikeseprillid saab hõlpsasti kokku voltida minimaalseks suuruseks, mis tähendab, et nad ei võta palju ruumi ja purunemise oht on välistatud. Võrreldes tavaliste päikeseprillidega on kokkupandavad prillid mitte ainult väiksemad, vaid ka kergemad.
Päikeseprillide klaas
- Rohelised läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud kvaliteetsest mineraalklaasist, mille vaieldamatu eelis on erakordne kriimustuskindlus. Mineraalklaasi iseloomustavad suurepärased optilised omadused võrreldes teiste päikeseprilliläätsede valmistamiseks kasutatavate materjalidega.
- Tänu ainulaadsele polariseeritud läätsede tehnoloogiale pakuvad päikeseprillid täiuslikku nägemist, kõrvaldavad soovimatud peegeldused ja kaitsevad silmi ultraviolettkiirguse eest. Need parandavad eraldusvõimet, teravussügavust ja fookust. Polariseerivad päikeseprillid filtreerivad välja ohtlikud peegeldused ja peegeldunud valge valguse. See muudab need eriti sobivaks autojuhtidele, jalgratturitele, suusatajatele ja kaluritele. Kuid need sobivad sama hästi ka moeaksessuaariks igapäevaseks kasutamiseks.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 2 (valguse läbilaskvus 18–43%). Need on tavalisest veidi heledamalt toonitud ja sobivad keskmise päikesekiirguse korral ja vabaajarõivaste juurde.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
132 mm Laius
140 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Jah |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Veidi tumedam filter, mis sobib tavalisteks suvepäevadeks — filtrikategooria 2 |
| Klaaside värv: | Roheline |
| Läätse kõrgus: | 46 mm |
| Läätse laius: | 54 mm |
| Läätse materjal: | Mineraalklaas |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Piloot |
| Raami värv: | Pruun |
| Raami materjal: | Atsetaat |
| Suurus: | M |
| Laius: | 132 mm |
| Sanga pikkus: | 140 mm |
| Ninasilla laius: | 21 mm |
| Kaal: | 230 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Mehed |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Persol |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | 0PO0714SM 96/P1 54 |
| Retsept on saadaval: | Ei |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54