Izipizi Crossroads Sun #C Turquoise Stone
Tootekirjeldus
Izipizi on noor ja mänguline Prantsuse bränd, mis ühendab ainulaadse stiili, originaalsed värvikombinatsioonid ja funktsionaalse tehnoloogia. Izipizi pakub kergeid, mugavaid ja trendikaid päikeseprille kogu perele ja erinevateks sündmusteks taskukohaste hindadega. Izipizi disainerpäikeseprillid on valmistatud rangete spetsifikatsioonide kohaselt, et tagada nende ohutus. Beebikollektsioon kõige väiksematele lastele ei sisalda BPA-d ja on hüpoallergeenne. Prillide suuruse määramiseks soovitame alati mõõta parameetreid vastavalt allolevale joonisele, eriti lasteprillide puhul.
Izipizi Crossroads Sun #C Turquoise Stone on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami sinine värv sobib ideaalselt jaheda nahatooniga ning helepruunide, mustade või heledate blondide juustega.
- Kandilised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ümar, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Raam on valmistatud ökopolüamiidist. See materjal on uus bioplastide klass, mis on saadud taastuvatest ressurssidest, näiteks looduslikest rasvadest ja õlidest. Ökopolüamiid on keskkonnasõbralikum alternatiiv tavalistele raamimaterjalidele ja aitab kaasa keskkonnakaitsele.
- Vedruhinged annavad sangadele suurema liikumisvõime üle 90°, mis pakub suuremat mugavust. Raamid on kahjustuste suhtes vastupidavamad ja säilitavad oma õige kuju kauem.
- Originaalläätsed saab asendada erinevat tüüpi eritellimusel valmistatud läätsedega – dioptritega või ilma.
Päikeseprillide klaas
- Hallid läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Päikeseprillidel on gradientläätsed, mis on ülalt alla toonitud, kusjuures läätse alumine osa on kõige heledam. Ülemine tumedaim värv võimaldab filtreerida otsest päikesevalgust ja alumine heledam värv tagab piisava nähtavuse. See läätse töötlus annab parema ruumilise orientatsiooni ja sobib ideaalselt näiteks autojuhtidele, kuna see annab selgema nägemise läätse alumises osas, vähendades samal ajal pimestamist ülalt.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Tänu ainulaadsele polariseeritud läätsede tehnoloogiale pakuvad päikeseprillid täiuslikku nägemist, kõrvaldavad soovimatud peegeldused ja kaitsevad silmi ultraviolettkiirguse eest. Need parandavad eraldusvõimet, teravussügavust ja fookust. Polariseerivad päikeseprillid filtreerivad välja ohtlikud peegeldused ja peegeldunud valge valguse. See muudab need eriti sobivaks autojuhtidele, jalgratturitele, suusatajatele ja kaluritele. Kuid need sobivad sama hästi ka moeaksessuaariks igapäevaseks kasutamiseks.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
127 mm Laius
151 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Jah |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Jah |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Hall |
| Läätse kõrgus: | 39 mm |
| Läätse laius: | 47 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Kandiline |
| Raami värv: | Sinine |
| Raami materjal: | Eco-friendly - Öko-polüamiid |
| Suurus: | S |
| Laius: | 127 mm |
| Sanga pikkus: | 151 mm |
| Ninasilla laius: | 23 mm |
| Kaal: | 140 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Ei |
| Vedruhinged: | Jah |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Ei |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Izipizi |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | Sun #C Turquoise Stone |
| Retsept on saadaval: | Jah |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Izipizi Crossroads Sun #C Turquoise Stone