Hugo Boss 1743/S RHL 2K 59
Tootekirjeldus
Hugo Bossi päikeseprillid esindavad unikaalsuse, individuaalsuse ja elegantsi sünergiat. See legendaarne bränd on moemaailmas fenomen. See on tuntud kõrgeima kvaliteediga materjalide, täpsuse ja eristuva disaini poolest. Hugo Bossi päikeseprillide kollektsioon originaalsetes värvikombinatsioonides ja ajatutes mustrites sobib ideaalselt igaks sündmuseks.
Hugo Boss 1743/S RHL 2K 59 on unisex-päikeseprillid.
Vaata, kuidas sa nendes päikeseprillides välja näed Lentiamo virtuaalse proovimisfunktsiooniga.
Päikeseprillide raam
- Raami kuldne värv sobib ideaalselt sooja nahatooniga ja tumepruunide juustega.
- Kandilised päikeseprilliraamid on ideaalne valik neile, kellel on ümar, ovaalne või kolmnurkne näokuju.
- Päikeseprillide raam on valmistatud metallist, mis hoiab hästi oma kuju ja tagab kõrge stabiilsuse.
- Reguleeritavad ninapadjad võimaldavad päikeseprillide asendit ja sobivust õrnalt muuta. Nende reguleerimist peaks alati tegema kogenud optik, et vältida kahjustusi või purunemist.
Päikeseprillide klaas
- Hallid läätsed vähendavad valguse intensiivsust, mõjutamata kontrasti ega moonutamata värve.
- Läätsed on valmistatud plastikust, mille vaieldamatuteks eelisteks on kerge kaal ja purunemiskindlus.
- Päikeseprillidel on UV 400 kaitse, mis pakub 100% kaitset päikesevalguse eest. Päikeseprillide läätsedel on päikesefilter kategoorias 3 (valguse läbilaskvus 8–18%). Need sobivad intensiivseks päikese käes viibimiseks rannas või linnas.
Aksessuaarid
- Tarnime päikeseprillid originaalkarbis. Karbi värv ja disain võivad varieeruda.
- Komplekti kuuluv puhastuslapp sobib ideaalselt päikeseprillide puhastamiseks ja hooldamiseks. Pange tähele, et mõned mudelid võivad tulla puhastuslapi asemel riidest kotiga.
Avastage kogu meie päikeseprillide valik, et leida rohkem mudeleid populaarsetelt brändidelt.
Toote spetsifikatsioonid
141 mm Laius
145 mm Sanga pikkus
| Lääts | |
|---|---|
| Polariseeritud: | Ei |
| Peegelklaasid: | Ei |
| Gradient: | Ei |
| Fotokromaatiline: | Ei |
| Läätse läbilaskvus ja filtrikategooria: | Tume filter, mis sobib intensiivse päikesekiirguse korral — filtrikategooria 3 |
| Klaaside värv: | Hall |
| Läätse kõrgus: | 49 mm |
| Läätse laius: | 59 mm |
| Läätse materjal: | Plast |
| UV-filter 400: | Jah |
| Raam | |
| Raami kuju: | Kandiline |
| Raami värv: | Kuldne |
| Raami materjal: | Metall |
| Suurus: | L |
| Laius: | 141 mm |
| Sanga pikkus: | 145 mm |
| Ninasilla laius: | 15 mm |
| Kaal: | 160 g |
| Reguleeritavad ninapadjad: | Jah |
| Vedruhinged: | Ei |
| Aksessuaarid | |
| Ümbris: | Jah |
| Puhastuslapp: | Jah |
| Muu | |
| Sugu: | Unisex |
| Kategooria: | Päikeseprillid |
| Kaubamärk: | Hugo Boss |
| Kasutamine: | Moe järgi |
| Kood: | 1743/S RHL 2K 59 |
| Retsept on saadaval: | Ei |
Oleme Instagramis!
Kommentaarid teemal Hugo Boss 1743/S RHL 2K 59